MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9018618
nr 901 8618
Bokhylleskåp
50/60-tal, Mahogny, längd: 120 cm, djup: 40 cm, höjd: 175 cm
Kondition: slitage
måndag 30 juni 2014
kl 19:01:30